O nás

Jsme rodinná firma s poctivým přístupem a velkou odpovědností.

Stavíme domy s výhledem na stoletou trvanlivost. Vždy proto hledáme ideální mix osvědčeného a moderního tak, abyste se dlouhodobě obešli bez rekonstrukcí.

Jsme parta která věří, že poctivý přístup má nadčasovou hodnotu a investice do kvality se vždycky vrátí. Proto stavíme dobré domy na dobrých místech, architekty vybíráme v soutěžích a přemýšlíme nad detaily i kontextem. Nad tím, jak vysoko mají být vypínače i nad tím, jak daleko jsou a jakou kapacitu mají místní školky.

NOHO je maorské slovo.

Znamená nejen bydlet, ale i obývat místo, pečovat o jeho rozvoj i jeho okolí tak, aby bylo příjemným domovem i pro další generace. A přesně takoví jsme my.

Pokud to máte podobně a zatím jste nenašli nové bydlení, nechte nám na sebe kontakt. Máme v hlavě a na papíře pár zatím neveřejných projektů – a vy se o nich dozvíte jako jedni z prvních.

Hledáte práci?

Příležitostně se poohlížíme po nových zaměstnancích, kteří by s námi byli na stejné vlně.

Jaké hodnoty jsou pro nás zásadní?

KVALITA je naprostý základ – a nejde jen o to, aby byly rovně dlaždičky.
Znamená to odpovědnost a spolehlivost, ale taky poctivost, férovost a etický přístup. Ano, dodržet všechny předpisy je občas výzva. A my jsme hrdí na to, že neděláme kličky.

Bez dobrých vztahů by to nešlo. SLUŠNOST, vstřícnost a důraz na spokojenost klientů – navrch přidáváme empatii. Ke klientům, ke kolegům i ke všemu, co naši práci obklopuje. Díky tomu se nám vyhýbají vážnější nedorozumění a spory.

Naše cesta je v INOVACÍCH a HLEDÁNÍ NEJLEPŠÍHO možného. Přijímáme výzvy a posouváme status quo v developmentu a stavebnictví. Z tradičních postupů si bereme jen to, co opravdu funguje – a co nefunguje nahrazujeme novým, často ve spolupráci se špičkami v oboru a výzkumníky.

U všeho co děláme však myslíme na UDRŽITELNOST. Bude tohle fungovat i za 20 let? Půjde tahle technologie opravit? Bude na tohle řešení dost energie?
Budujeme udržitelná místa a stavíme udržitelné domy. A v dlouhodobém horizontu uvažujeme, i když jde o nás samotné. Chceme aby nás naše práce bavila, dělala nám radost a byla v souladu s osobním životem.

Pokud to máte stejně, pošlete životopis na info@noho.cz